نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درس دارم ولی نمیخونم.

1282
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

درس دارم ولی نمیخونم.

سلام. من کنکوری ۱۴۰۰ تجربی هستم و هدفم پزشکی تهرانه. هدفم همینطور که گفتم مشخصه و برنامه ریزی صحیح هم انجام میدم برای درسم ولی همش میرم پای فیلم و سریال و اینطوری وقتم گرفته میشه. میشه گفت به فیلم و سریال اعتیاد پیدا کردم. راستش خودمم خیلی دوست دارم فیلم ببینم ولی نمیتونم کنترلش کنم و مثلا ۲ روز یکبار یدونه فیلم ببینم. من در حال حاضر گاهی میش میاد کل روز چندین فیلم نگاه میکنم و هیچکاری غیر از این انجام نمیدم. این باعث میشه خیلی استرس بگیرم برای مدرسه و کنکور. بعضی وقتا چون دیدم فیلم دیدن دوست دارم توی برنامم روزانه یک فیلم گذاشتم ولی مشکل اینه که بهش عمل نمیکنم و بجای یک فیلم ۲ و یا بیشتر فیلم میبینم.
    اگر پیشنهاد و یا کمکی دارین خوشحال میشم با من به اشتراک بذارین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : درس دارم ولی نمیخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط من تارا هستم. نمایش پست ها
    سلام. من کنکوری ۱۴۰۰ تجربی هستم و هدفم پزشکی تهرانه. هدفم همینطور که گفتم مشخصه و برنامه ریزی صحیح هم انجام میدم برای درسم ولی همش میرم پای فیلم و سریال و اینطوری وقتم گرفته میشه. میشه گفت به فیلم و سریال اعتیاد پیدا کردم. راستش خودمم خیلی دوست دارم فیلم ببینم ولی نمیتونم کنترلش کنم و مثلا ۲ روز یکبار یدونه فیلم ببینم. من در حال حاضر گاهی میش میاد کل روز چندین فیلم نگاه میکنم و هیچکاری غیر از این انجام نمیدم. این باعث میشه خیلی استرس بگیرم برای مدرسه و کنکور. بعضی وقتا چون دیدم فیلم دیدن دوست دارم توی برنامم روزانه یک فیلم گذاشتم ولی مشکل اینه که بهش عمل نمیکنم و بجای یک فیلم ۲ و یا بیشتر فیلم میبینم.
    اگر پیشنهاد و یا کمکی دارین خوشحال میشم با من به اشتراک بذارین.
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به شما پیشنهاد میکنم برای شروع یک برنامه ریزی جامع و کامل داشته باشید
    به طوری که علایق تون هم درش گنجانده بشده و درطول روز بتونید هم فیلم ببینید ( یک فیلم ) و هم بتونید درس بخونید
    باید روزانه دست کم تا کنکور سال بعد ۴ ساعت درس بخونید و درسال ۱۴۰۰ این زمان رو بیشتر و بیشتر کنی
    میتونی کتب درسی منشور شده که حاوی نکات فشرده و مهم هستند رو تهیه کنی
    به هرحال درصورتی که بازهم نتونستی اینکارو کنی بهتون پیشنهاد میشه مشاوره فردی دریافت کنید تا بابرنامه ریزی دقیق و راهنمای بهتر درمسیر موفقیت گام بردارید

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد